TOMMY HILFIGER Uyumlu Saat Kordonu

Tanınmış ve bilinmiş markalardan birisi olan Tommy Hılfıger uyumlu saat kordonu artık sitemizden erişebileceğiniz saat kordonları arasında yer almaktadır. Şimdilik sadece iki renge sahip olan bu kordon, hem şık görüntüye hem de spor bir tarza hitap etmektedir. Oldukça yumuşak malzemelerden üretilmiş olan saat kordonumuzu satın almak için sitemize üye olmanız yeterlidir. Üyeliğinizi oluşturduktan sonra beğendiğiniz Tommy Hılfıger uyumlu saat kordonu ürünümüzü seçebilir ve sepetinize ekleyerek ödeyebilirsiniz.

 

Saatin Kordonunu Ölçmek

 

Siyah ve lacivert olarak iki renk üretilmiş olan kordonlarımız, tamamen Tommy Hilfiger saatler ile uyumludur. Kauçuk malzemelerden üretilmiş olan kordonlarımızın toka ve kilit yerlerinde ise çelik malzemeler kullanılmıştır, böylece hem dayanıklılığı artmış hem de şıklık katmıştır. Tek bir ölçüye sahip olan bu kordonların saatinize uygun olup olmadığını anlamanız için yapmanız gereken birkaç adım vardır. Bu adımlardan birincisi hangi saatin kasasına kordon alıyorsanız, halihazırda üzerinde bulunan kordonun saatin kasasın yakın duran kısmının ölçüsünü almak olmalıdır. 22 mm ise Tommy marka ile uyumlu çalışan saat kordonunuzu satın alıp gönül rahatlığıyla takabilirsiniz.

 

Ödeme Sistemleri ve Seçenekler

 

 

Tokasının ve saate takılan kısmının eşit ölçülerde olması kordona eşit bir görüntü katmaktadır. Saat kordonu satın almadan önce dikkat etmeniz gereken bir nokta ise zevkinize hitap edip etmediğidir. Zevkinize hitap eden bir sürü kordonu bulabileceğiniz sitemizde ödeme işlemleriniz 3D güvenlik sistemleri ile korunmaktadır.

1
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR