APPLE Watch Uyumlu Metal Saat Kordonu

Apple saatlerine uyumlu olarak geliştirilen saat kordonlarımızın arasında en sık tercih edilen ürünlerden biri olan metal kordonlar, sitemizde farklı çeşitleri ile satılmaktadır. Metal hasır örgü olarak üretilen bu apple watch uyumlu metal saat kordonu dayanıklı ve uzun yıllar kullanılabilecek ürünler arasındadır. Farklı çeşitleri ile kişisel zevklere hitap etmeyi başaran kordonlarımızda dört ana model mevcuttur.

 

Çeşitlilik

 

Siyah metal hasır üzerine kırmızı çizgili olan kordonumuz cinsiyet fark etmeksizin herkes tarafından oldukça beğenilmekte ve satın alınmaktadır. Bir diğer kordonda ise gri, mavi ve pembe renk seçenekleri ile yine her saate ve zevke yakışabilecek ürünler vardır. Erkeklerin daha çok tercih ettiği kamuflaj desenli apple watch uyumlu metal saat kordonu ise yeşil üzerine kamuflaj desenlerine sahiptir. Parlak ve metalik renklere sahip olan bir diğer modelimizde ise altın rengi, gümüş rengi mat siyahlar bulunmaktadır.

 

 

Satın almak istediğiniz kordonu belirledikten sonra sistemimize kayıt olup giriş yapmanız gerekmektedir. Girişinizi yaptıktan sonra beğendiğiniz kordonu satın almak için yapmanız gereken işlemlere sistem sizi yönlendirecektir. Bu yönlendirme sonunda dilerseniz kredi kartınız ile ödeme yapabilir, dilerseniz banka havalesi ile para yollayabilirsiniz. Farklı ödeme seçenekleri sunmamızın esas sebebi ise müşterilerimizin sıkıntı çekmeden dilediği ürünü satın almasını sağlamaktır. Ölçü seçeneklerini seçerken kullandıkları saatin kasa ölçülerini dikkate almaları gerekmektedir.

1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR