CHOPARD Uyumlu Saat Kordonu

Çeşitli boyutlarda ve renklerde saat kordonları ve saatleri sattığımız sitemizde, kendi orijinal saatinize uygun saat kordonlarını rahatça bulabilirsiniz. Kalitesinden ödün vermek istemeyen müşterilerimizin tercihi olan Chopard uyumlu saat kordonu sitemizde satılmaktadır. Ölçülerinin uyduğu tüm saat kasalarıyla uyumlu çalışan bu kordonumuzu internet sitemize üye olarak sipariş edebilirsiniz. Toka ve kilit kısımları çelik malzemesinden yapılmıştır ve oldukça sağlamdır. Siyah renkte üretilen ürünümüzü sitemize Chopard uyumlu saat kordonu yazarak bulabilirsiniz. Kauçuk materyalden üretilen kordonu sayesinde yıkanmaya ve silinmeye elverişli yapısı vardır.

 

Saat Ölçüleri

 

Saatinize kordon alırken ölçü almanız gerekmektedir. Bir saat kasasının etrafına oturtulacak olan kordonun ölçüsü saat ile kordonun bağlantı kurulduğu yerdedir. Bu kısmın ölçüsünü aldıktan sonra sitemizde arama kriteri olarak girdiğinizde karşınıza pek çok uyumlu kordon da çıkacaktır. Anlattığımız chopard kordonların saat kasası giriş genişlikleri 23 mm’dir. Oldukça sağlam olan materyalden yapılmış kordonlarımız garantili olarak gönderilmektedir. Sitemizde elli lira üzerine alışverişlerde kargo ücretsizdir.

 

Teknik Destek ve Ölçüler

 

 

Teknik sorunlar yaşadığınız zaman yardımcı olmak için uğraşan yedi gün yirmi dört saat hizmet veren teknik destek ekibimiz de vardır. Alacağınız ürünlerin ödemesini yapmadan önce tekrar tekrar seçtiğiniz ölçüleri kontrol etmeniz şiddetle tavsiye edilmektedir. Ürün iadesi ve değişimi sistemimiz tarafından kabul edilmektedir. Sitemizdeki pek çok ürünümüzün yanında hediyeler ile gönderim sağlamaktayız.

1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR