SEBAGO Saat Kordonu

 

Saat kordonları arasında en çok tercih edilen ürün olan Sebago saat kordonu ürünümüzü internet sitemizden kolaylıkla bulabilirsiniz. Özellik olarak deri görünüme sahip olan bu ürünümüz hakiki deriden yapılmış kaliteli bir saat kordonudur. Saat kordonları, orijinal saat kasalarının üzerine takılan ve saatin ömrünü uzatmaya yarayan aparatlar olarak görülebilir. Bir diğer bakış açısı ile bakıldığında saatlerin daha kişisel ürünler olmasını sağlayabilmektedirler. Deri görünüme sahip olan saat kordonlarımızın çoğunluğu hakiki deri üründen yapılmıştır.

Saat Kordonu Alırken

Saat kordonu satın alırken, eski saat kordonlarınızın ölçüsünü bilmeniz gerekmektedir. Bu bilgi, kordonu alırken internet sitemizdeki seçimleri doldururken işinize yarayacaktır. Çünkü göz kararı karar vermeniz doğru sonuçlar çıkartmayacaktır. Sebago saat kordonu ürünümüzü satın almanız için internet sitemizde kısa bir üyelik adımını tamamlamanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra saatinizin kordonunun genişliğini ve saat kasasına giren kısmını da ölçmeniz gerekmektedir. Bu ölçülere sahip olan kordonlarımızı satın aldığınız takdirde tam oturacağını garanti etmekteyiz.

Ücretsiz Kargo ve Teknik Destek

Ürünlerimizde elli Türk lirası limitini geçen her müşterimize ürününü ücretsiz olarak kargolamaktayız. Bu uygulamamız elli liranın altında kalan ürünler için maalesef geçerli değildir. Herhangi bir sorun yaşadığınız ürünlerimiz için destek hattımızdan yardım talep edebilirsiniz. Sizlere yardım etmek için orada bulunan uzmanlarımız ödeme talimatlarından kordon seçimine kadar sizlere yardımcı olmak için görevlendirilmiş kişilerdir.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR