BREITLING Uyumlu Saat Kordonu

Saat kordonlarının asıl işlevi saati gösteren parçanın kolda durmasını sağlamaktır. Bu amaca hizmet eden saat kordonları zaman içerisinde istenmeyen yıpranmalara maruz kalmaktadır. Kopmak, eskimek, kirlenmek gibi durumların başına gelmesiyle saat kordonları kullanılamaz hal alabilmektedir. Saat kordonlarını değiştirmek ve güzelleştirmek isteyen kullanıcılar, sitemizde çok farklı şekilde ve çeşitte saat kordonu bulabilir. Bu kordonlara bir örnek olarak breıtlıng uyumlu saat kordonu verilebilir.

 

Saat Uzunluğu Ölçme

 

Bu kordonumuzun özelliği tokasız olarak gönderilmesidir. Dilediğiniz saatinizden ya da eski saatinizden sökeceğiniz bir tokanın yeni aldığınız breıtlıng uyumlu saat kordonu için uyumlu olup olmadığını anlamanın çok kolay bir yolu vardır. Bu kordonumuzun, uç genişliği 16 mm olarak belirlenmiştir. Toka genişliğinizin 16 mm olması uyumlu olacağı anlamına gelmektedir. Saatinizin kasasına uyup uymadığını anlamak için ise, kordonun saate takıldığı kısmı ölçmeniz gerekmektedir. Bu kısmın 20 mm olması halinde aldığınız kordon saatiniz ile uyumlu çalışacaktır.

 

Renk Seçenekleri

 

 

Tanıttığımız bu kordon birinci kalite deriden üretilmiştir. Kolay kolay yıpranmayan bu ürünümüz farklı dört renkte üretilmektedir. Siyah, kahverengi, turuncu ve lacivert renkler kullanılarak üretilen kordonlarımız, sitemizde üyelik ile giriş yapılarak satın alınmaktadır. Hakiki deriden üretilmiş olan saat kordonlarımız arasında çok farklı renkler ve boyutlar bulabilirsiniz. Kendi saat kasanıza uygun mutlaka bir kordon bulabileceksiniz. Üstelik tüm ürünlerimizde 50 lira üzerine karga ücretsizdir.

1
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR