MICHAEL KORS Uyumlu Saat Kordonu

Sitemizde pek çok saat ile uyumlu birden çok saat kordonu bulabilirsiniz. Sadece saat kordonu satışı değil aynı zamanda saat ve aksesuarlarının da satışını yapmaktayız. İnternet sitemiz üyelik sistemi ile çalışmaktadır. Üye olunduktan sonra kolay adımları izleyerek satın alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizde elli lira üzerine alışveriş yapıldığında kargo ücretsiz hale gelmektedir. Çoğu ürünümüzü kargoya verirken yanlarına ufak hediyeler de eklemeyi unutmuyoruz. Garantili olarak gönderilen saat kordonlarımız arasında kadın müşterilerimizin en çok tercih ettiği Mıchael kors uyumlu saat kordonu modelimizdir. Diğer tüm kordonlarımızı sitemizden inceleyebilirsiniz.

 

İki Farklı Saat Kordonu

 

12 mm ile 20 mm arasında değişen ölçülere sahip olan kordonlarımız arasından sizin saatinizin girişine uygun olanı bulmak için mutlaka kendi kordonunuzu ölçmeniz gerekmektedir. Kordonunuzu ölçtükten sonra aynı milimetreye sahip bir kordon sipariş etmek daha iyi olacaktır. Kahverengi, krem, lacivert, mavi, mor, petrol yeşili ve turuncu renk seçeneğine sahip olan ilk modelimizde birinci sınıf kaliteye sahip hakiki deri kullanılmıştır. Çelik tokaları vardır.

 

Kordonun Renkleri ve Özellikleri

 

 

İkinci kordon şeklimizi ise yine arama kısmına Mıchael kors uyumlu saat kordonu yazarak bulabilirsiniz. Bu modelimizde siyah, beyaz, kırmızı ve gri renklerde seçenekler mevcuttur. Boyları diğer ürünümüzde olduğu gibi 12 mm ile 20 mm arasında değişmektedir. Diğer ürünümüz gibi çelik tokaya sahip olan bu ürünümüzü satın almak için sitemizde üyelik açmanız gerekmektedir.

1
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR