U-BOAT Uyumlu Saat Kordonu

Pek çok marka ve farklı saat kasaları ile uyumlu olan saat kordonu ürünlerimizi internet sitemizde kolayca bulabilirsiniz. Hakiki deriden yapılan U-Boat uyumlu saat kordonu ürünümüzün farklı renk seçeneklerini internet sitemizde bulabilirsiniz. İnternet sitemizden ürün satın almak için ilk önce üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Oluşturduğunuz üyelik sonrasında zevkinize uyan saat kordonunu sepetinize eklemeniz gerekmektedir. Sepete eklenen kordonu seçerken dikkat etmeniz gereken özellikler kendi saat kasanız ile ölçülerinin uyuşup uyuşmadığıdır.

 

Kordonda Ölçü Seçimi

 

Ölçü seçimi yaparken U-Boat uyumlu saat kordonu ürünümüzde iki farklı ölçü ile karşılaşacaksınız. Bunlardan birisi 22 mm, diğeri 24 mm’dir. Bu ölçüler kordonun genişliğini ifade etmektedir. Kendi saatinizin üzerinde bulunan kordonu ölçerek hangi mm ölçüye ihtiyaç duyduğunuzu kolaylıkla anlayabilirsiniz. Aradaki 2 mm fark bile kordonunuzun saatinizle uyumlu olmasını engellemektedir.

 

Renk Seçenekleri

 

 

Saat kordonu ürünümüz, hakiki deriden imal edilmektedir. Üzerinde dikiş detayına sahip olan ürünümüzde siyah, kahverengi, turuncu renk seçenekleri vardır. Bu renk seçenekleri arasından seçtiğiniz kordonun üzerindeki dikiş renklerine de siz karar verebilirsiniz. Bu aşamada ise karşınıza beyaz ve kahverengi olmak üzere iki farklı renk seçeneği çıkacaktır. Üzerlerine tıklayarak hangi ürünün nasıl durduğunu inceleyebilirsiniz. Kendi zevkinize yakışacağına ve ölçüsüne emin olduğunuz kordona ücretini ödeyerek rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Elli lira üzerinde olan ödemelerin tümünde kargolarınızı şirketimiz karşılamaktadır.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR