KÖSTEKLİ SAAT

Saat modellerinin en nostaljiği olan köstekli saat bir kordona sahip olmayan saatler arasındadır. Zinciri ve kapağı bulunan bu saatler, ceketlerin iç cebinde taşınır. Kola saat takmayı sevmeyen ya da nostaljiyi seven insanlar tarafından tercih edilen köstekli saatler pek çok farklı üretime sahiptir. Bizler de sitemizde yeni bir kategori altında köstekli saat ekleyerek hem müşterilerimizin zevkine hitap etmeyi hem de kalitemizi artırmayı amaçladık.

 

Kösteklinin Tanımı

 

Tepe noktasında zincirinin bağlı olduğu kısım bulunan bu saatlerin alt kısmında bir menteşe vardır. Kapağın açılmasına bu menteşeler yardım etmektedir. Kapak açıldıktan sonra saatin görülebildiği bu ürünlerimizde pek çok farklı işleme seçeneği vardır. Kapağındaki işlemelere değinmek gerekirse, düz işlemeler ve fotoğraflı işlemeler olarak iki ayrı gruba ayırmak gerekir.

 

Farklı İşlemeler ile Saatler

 

 

Düz işlemelere sahip olan kapaklarımızın üzerine tren, gemi, kartal, dünya haritası ve motosiklet gibi işlemeler vardır. Bu işlemeli saatler arasından kişi kendi zevkine uygun olan saati seçerek karar verebilir ve satın alabilir. Resimli saatlerimiz arasında, Atatürk’ün portresinin, boydan fotoğrafının ve siluetinin olduğu görseller mevcuttur. Resimli olan saatlerimiz de işlemeli olan saatlerimiz de özel kutu içerisinde kumaşa sarılı biçimde kargoya verilmekte ve müşterilerimize ulaştırılmak üzere yola çıkmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyeti bizler için son derece önemlidir bu yüzden ürünlerimizin gönderiminde oldukça dikkatli ve seçici davranmaktayız.

1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR