FREDERIQUE CONSTANT Uyumlu Saat Kordonu

Saatler, günlük hayatımızda en çok kullandığımız aksesuarlardan bir tanesidir. Spor ve klasik tarzda, hayatınızın her alanında kullanabileceğiniz saatler, daha çok erkekler tarafından tercih ediliyor gibi görünse de, özellikle son dönemlerde kadınlar için de vazgeçilmez bir aksesuar haline dönüşmüştür. Saat kullanımının bu denli artması ile birlikte saat çeşitleri de artış göstermiştir. Ancak ürün çeşitliliği ile birlikte fiyatların yükselmesi de insanları farklı saatler almaktansa çeşit çeşit saat kordonlarını kullanmaya yöneltmiştir.

 

Sitemizde sizler için yer verdiğimiz Frederıque Constant Uyumlu Saat Kordonu modellerimiz sayesinde sizler de dilediğiniz gibi, istediğiniz her renk ve modelde, ayrıca birbirinden şık saatler kullanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey Frederıque Constant marka bir saate sahip olmak.

 

Frederıque Constant Uyumlu Saat Kordonu modellerimiz L07FQ 1. kalite deriden oluşturulmuş olup, siyah, turuncu ve kahve gibi birden çok alternatif renklerde sizler için satışa sunulmaktadır. Toka ve kilit kısmı çelikten oluşmaktadır. Kayış ölçüsü, 23x18mm’dir. Ayrıca sitemizde kayış ölçüsü için detaylı bilgilendirme yapılmaktadır. Ürünlerimiz hem erkeklerin, hem de kadınların kullanabileceği şekilde üretilmiştir. Hakiki deriden oluşan saat kordonunuzu uzun yıllar, kalite garantisi ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Üstelik renk seçenekleri sayesinde, çok fazla apara harcamanıza gerek kalmadan, farklı renklerle dilediğinizce kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz.

 

 

Ayrıca aklınıza takılan tüm sorular için, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile bizlere kolayca ulaşabilirsiniz.

1
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR