BELL & ROSS Uyumlu Saat Kordonu

Çok fazla saat seçeneğinden, saat kordonuna, cep saatinden kolye saate kadar geniş bir yelpaze içinde aradığınız ürünü bulabileceğiniz sitemizde Bell & Ross uyumlu saat kordonu da satmaktayız. Bütün ürünlerimizde olduğu gibi saat kordonlarında da kalite ve dayanıklılıktan yanayız. Bu saat kordonumuzun iki adet seçeneği mevcuttur. Onlar da kadın ve erkek olmak üzere ikiye ayrılıyor.

 

Kadın Saat Kordonu Ölçüleri

 

Kadın ve erkek fark etmeksizin aynı malzemelerden üretilmiş olan saat kordonlarımız tokasız olarak gönderilmektedir. Tek renk siyah olarak satışa sunulan kordonlarımızı satın almadan önce gerekli ölçümleri yaparak öyle sipariş etmeniz tavsiye edilir. Bell & Ross uyumlu saat kordonu seçeneğimizin kadın olanında toka genişliği 20 mm olarak belirlenmiştir. Kullandığınız saatlerinizdeki tokalarınızı kolayca monte edebileceğiniz bu kordonumuzu satın almadan önce toka genişliğinizi ölçmeniz gerekmektedir. Saatin kasasına giren kısmı 21 mm, etrafına uzanan kısmı ise 28 mm olarak belirtilmiştir.

 

Erkek Saat Kordonu Ölçüleri

 

 

Erkek modelinde ise toka genişliği kadındaki ile aynı olarak 20 mm’dir. Saatin kasasına yerleştirilecek ve içinden pim geçirilecek noktanın uzunluğu 25 mm, kordonun saatin kasasının kenarını kaplayacağı uzunluk ise 35 mm’dir. Kadın ve erkek saatlerinin arasındaki bu ölçü farklılıklarının esası bilek kalınlığına bağlıdır. Kadınlar daha ince bileklere sahip olduğu için kalın saat kordonları kullanmayı, erkekler de kalın bileklere sahip oldukları için ince saat kordonları kullanmayı istememektedir.

1
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR