BURBERRY Uyumlu Saat Kordonu

Saat kordonları, saatlerin bileklerde durmasını sağlayan ve kişiselleştirilebilme özelliğe sahip olan ürünlerdir. Pek çok marka kendisine özel saat kordonu tasarlamakta ve satışa sunmaktadır. Sitemizde bulabileceğiniz burberry uyumlu saat kordonu sayesinde sizler de kendi saat kasanıza uygun olan kordonu seçip takabilirsiniz.

 

Kordon Genişliğinin Seçimi

 

İki genişlik seçeneği olan kordonlarımızı sipariş etmeden önce bileğinizdeki saatin kayışının ölçüsünü almanız, doğru genişlikte kayışı seçmenize yardımcı olacaktır. Bu kordonda iki tür genişlik kullanılmaktadır. 20 mm ve 22 mm olmak üzere 3 farklı renk seçeneğine sahip saat kordonlarımız sitemizde müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

 

Zevke Göre Renk Seçimi

 

Kasanıza uyacak kordon genişliğini sitemizde işaretledikten sonra yapmanız gereken bir diğer işlem ise beyaz, gri ve sütlü kahve alt tabanına işlenmiş burberry uyumlu saat kordonu desenlerinden hangisini sevdiğinize karar vermeniz gerekmektedir. Sevdiğiniz kordonu seçtikten sonra sepete ekle simgesini tıklayarak ürününüzü satın alma işlemine geçebilirsiniz. Ürünlerimiz özel ambalajlı paketlerde korunaklı olarak gönderilmektedir ve teslim edilmektedir.

 

Tedarik ve Teslim Süreci

 

 

Satın alma işleminde her sistemde olduğu gibi üyelik ile çalışan sitemiz, üyelik dışında satış yapmamaktadır. Üyelik hem tüketici hakları hem de fatura bilgileri için gereklidir. Ödeme adımına geçtiğinizde dilerseniz banka kartınız ile dilerseniz havale ile ödeme seçeneklerine erişeceksiniz. Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra sistemimizin sizlere ileteceği takip kodu yardımıyla ürününüzün nerede olduğunu öğrenebilir, teslim sürecini izleyebilirsiniz.

1
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR