FOSSIL Uyumlu Saat Kordonu

Saatler, günümüzde aksesuar ve zamanı gösteren mekanik aletler olarak bilinmektedir. Elimizde olmayan sebeplerden dolayı saatlerimizin kordonları yani bileğimize dolanan kısmı zaman içerisinde yıpranır ve saati kullanılamaz hale getirir. Bu durumlarda, saatinizin ömrünü uzatmak için sitemize girerek kendi saatinize uygun olan Fossıl uyumlu saat kordonu satın alabilirsiniz. Hem her cebe uygun fiyatlarımız hem de kaliteli ürün tedarik etmemiz ile müşterilerimizin beğenisini kazanmış durumdayız.

 

Kordon Çeşitleri

 

Fossıl uyumlu saat kordonu kategorisi altında iki ana kordon şeklimiz mevcuttur. Bu kordonlardan ilki silikon malzemeden yapılmıştır. Çelik toka kısmı bulunan bu kordonumuzun 18 mm’den 26 mm’ye kadar geniş bir uzunluk seçeneği vardır. Yeşilden sarıya, maviden kırmızıya ve siyaha pek çok renk çeşidine sahip olan bu ürünümüzü sipariş etmek için sitemize üye olabilirsiniz.

 

Genişlik

 

 

İkinci kordonumuz ise hakiki deriden yapılmıştır. Kahverengi ve siyah renk seçenekleri olan bu kordonumuzda 22 mm ve 24 mm seçenekleri vardır. Kahverengi ve siyah üzerine beyaz dikişleri olan kordonumuzu satın alırken, evinizdeki kordonunu değiştireceğiniz saatinizin genişliğini ölçmeniz gerekmektedir. Saatin üzerindeki kordonun genişliği 22 ile 24 santimetre arasındaysa bu kordon tam uyum sağlayacaktır. Bileklik tarzına sahip olan kordonumuz genellikle erkek müşterilerimiz tarafından daha sık tercih edilmektedir. Toka malzemesi çelik olan kordonumuzu sitemizden satın alabilirsiniz. İnternet sitemizdeki satın alımlarda elli lira üzerine kargoyu ücretsiz olarak göndermekteyiz.

1
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR