AUDEMARS PIGUET Uyumlu Saat Kordonu

Saat takan herkesin belirli biz zaman geçirdikten sonra değiştirmesi gereken saat kordonları, bazen aşınmadan, bazen kirlilikten bazen ise hijyen için değiştirilebilir. Saatine uygun kordon bulmayı her insan arzu eder ve ister. Kendi saatinize ve zevkinize uygun saat kordonları bulabileceğiniz internet sitemizde, müşterilerimize kaliteli ve dayanıklı saat kordonları hizmeti sunmaktayız.

 

Kordon Genişliği

 

Dünyanın pek çok yerinde üretilen saatlerin ve saat kordonlarının satışını yaptığımız sitemizde, kaliteli ürün satışını desteklemekteyiz. Farklı birçok saat kordonumuzun arasında en dikkat çekenlerden birisi audemas piguet uyumlu saat kordonu ürünümüzdür. Silikon siyah kayış seçeneği olan bu kordonumuzda 28x18 ölçüler kullanılmaktadır. Erkek ürünü olan kordonumuzun kullanımı ve saate takılması çok kolaydır. Sizler de audemas piguet uyumlu saat kordonu satın almak isterseniz, ilk önce dikkat etmeniz gereken nokta, sizlerin kolunuzdaki saatin kordon genişliği ile audemas piguetin kordon genişliğinin aynı olması gerektiğidir.

 

Toka Genişliği

 

 

Kordon genişliği aynı olmayan saatlerde maalesef kordon saat kasasına oturmamakta ve uyum sağlamamaktadır. Tokasız olarak gönderilen ürünümü için eski kullandığınız saatlerinizin tokasını kullanabilirsiniz. Bu durumda da yine elinizdeki saatin tokasını ölçmeniz ve karşılaştırmanız gerekecektir. Bu karşılaştırmaları satın almadan önce yapmanız hem sizin hem de işletmemiz için oldukça önemlidir. Uyacağını düşündüğünüz bir saat kordonunu satın aldıktan sonra uymayacağını fark ettiğiniz taktirde kargo ücreti tarafınızdan tahsil edilmektedir.

1
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR