TEKSTİL SAAT KORDONU

Saatlerin bilekte durmasını ve hoş bir görüntü sağlayan ürünler olan kordonlar, kişilerin zevklerine ve ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir. Farklı işlerle uğraşan kişilerin ya da farklı hayatlar yaşayan kişilerin zevkleride birbirinden farklıdır. Bu farklılıklar arasından çıkan bir kordon türü olan tekstil saat kordonu pek çok kesim tarafından oldukça sevilmekte ve sıkça kullanılmaktadır. Bunlar kendi içerisinde bez kordon, tekstil kordon, nato kordon, zulu kordon ve paraşüt kordon olarak kategorilere ayrılır.İnternet sitemizde satışını yaptığımız bu kordonların tekstil malzemeleri; bazıları pamuklu, keten, bazılarınında naylon iplikten örgü ile elde edilmiş perlondan olmasıdır.Ürünlerimiz insan sağlığına zarar verecek maddelerden imal edilmemiştir.Sitemizde pek çok farklı tekstil kordonunu rahatlıkla bulabilir ve saatinize uygun olanı seçerek satın alabilirsiniz.

 

Saat Kordonları

Günümüzde kişisel zevklerin değişmesiyle ortaya çıkmış kordonlardan kendi zevkinize hitap edeni bulmak için ilerlemeniz gereken birkaç adım vardır. Bu adımlardan birisi hangi ürünü kullandığınızda daha rahat ettiğiniz ve zevkinize uyup uymadığıdır. Zevkinize ve bütçenize uygun pek çok ürünü bulabileceğiniz sitemizde tekstil saat kordonu kategorisi altında da pek çok kordon çeşidimiz mevcuttur.

 

Kordon Çeşitliliği

Saat kordonlarımız arasında çelik tokalı veya metal tokalı olanları kolayca bulabilirsiniz.Kordon tokaları Gümüş , altın, bakır, siyah renklerde olabilir Bu çeşitlilik arasında karar vermenize yardımcı olacak bir diğer nokta ise saatine uyan, ne tür kordon, toka sevdiğiniz bunları bileğinizde taşımak isteğinizdir. Lacivert üzerine kırmızı ve beyaz çizgili, tek renk mavi, turuncu, pembe, kırmızı gibi pek çok ürünün olduğu sitemizde kıyafetlerinize ve kendinize uygun birden çok ürün bulabilirsiniz.

1 2 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR