POLİÜRETAN SAAT KORDONU

 

Saat hem aksesuar hem de zamanı gösteren araç olarak taşınabilen bir zaman ayarlayıcıdır. Saat deyip geçmemek gerekir. Akıp giden zamanı kontrol etmeye yarayan saat kolda taşınabilirlik fonksiyonu ile daha bir işlevsellik kazanmıştır.

 

Uygun Model Kordon

 

Saati kolda taşımak için ana mekanizmaya bağlı iki yönden kolun genişliğine göre ayarlanabilen kordonlar bulunur. Sitemizde ayarlanabilir bu kordonlar ile bir saate farklı kordon modelleri ekleyerek kıyafetlerinizle uyumlu hale dönüştürmeniz mümkün. Sitemizde poliüretan saat kordonu hem işlevselliği hem de şıklığı ile saatlerinize uyum sağlar. Tercihlerin giderek arttığı poliüretan saat kordonları dayanıklılığı ve farklı renkleri ile göz alıcı olmaktadır. Çağın gerekleri arasında yer alan poliüretan kordonlar saatlere ayrı bir şıklık katacaktır. Farklı saat kordonları tercih etmek isteyenler için poliüretan saat kordonları doğru bir seçim olacaktır.

 

Eskiyen Kordonu Değiştir

 

 

Saatevi.com sitemiz incelendiğinde görülecektir ki çok çeşitli markalar ile uyumlu saat kordonlarımız mevcuttur. Zamanla eskiyen kordonları değiştirmek için poliüretan saat kordonu tercih edebilir ve bu kordonları satın almak için sitemizi tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatlı bu kordonlardan bir kaç tane alarak bir saati farklı şekilde kombinlemek mümkün. Alerjen özelliği taşımayan bu kordonlar hem küçükler hem de büyüklerin saatlerine uyum gösterir. Ayrıca kullanımı kolay olan bu malzeme uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Bu saat kordonlar leke tutmaz ve çabuk temizlenir.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR