L07DKAB Hakiki Deri Saat Kordonu
L07DKAB Hakiki Deri Saat Kordonu
L07DKAB Hakiki Deri Saat Kordonu

L07DKAB Hakiki Deri Saat Kordonu (0000)

Marka : GENEL
Fiyat : ₺149,00(KDV Dahil)

Hakiki Deri Saat Kordonu L07DKAB 1. kalite hakiki deriden imal sadece kahve renkte 20x16mm ölçülerinde mevcuttur.

:

Hakiki Deri Saat Kordonu L07DKAB

Hakiki Deri Saat Kordonu L07DKAB 1. kalite hakiki deriden imal sadece kahverengi 20x18mm ölçülerinde mevcuttur.

Almak istediğiniz ürünü Sepete eklemeden önce Ölçü seçeneğinden saatinize uyan ölçüyü ve Renk seçeneğinden kayış rengini seçiniz. Kayışınızın ölçüsü, kayışın saatinize giren(kayışın saate takıldığı yer) kısmın mm cinsinden ölçüsüdür.1-Saatinizin kayışa takılan boşluğun ölçümü . 14mm, 16mm, ....28mm, 31mm, 32mm gibi ... 2-Kayışınızın toka kısmını kullanmak istediğiniz takdirde tokanın kayışa giren kısmının ölçümü. (Tokasız Modeller için.Bu ölçü eski tokanızı veya başka değişik bir toka kullanmak istenildiği zaman gereklidir. Örn: saate kayışın girdiği bölüm ölçüsü 1=20mm, toka kısmının ölçüsü 2=18mm ise seçmeniz gereken kayışınızın ölçüsü 20x18mm olacaktır.

 

Hakiki Deri Saat Kayışı L07DKAB

 

Lütfen dikkatlice saatinizin modeline ve ölçüsüne uygun kayışı seçiniz.

 

Uyumlu Saatler: Genel ve standart bir modeldir.DKNY uyumlu Kordonunuzun Kasaya  Giren Kısmı ve ölçüsü aynı olması gereklidir.Kasaya giren kısmına dikkat ediniz.

 

Saat Kayış Malzemesi : Hakiki Deri

Renk :Kahverengi

Toka ve Kilit Malzemesi : Tokasız

 

ALACAĞINIZ ÜRÜN İLE ALAKALI BİLGİYİ İLETİŞİMDEKİ TELEFON NUMARALARINDAN BİZE ULAŞARAK ALABİLİRSİNİZ.DİKKAT:DENEMEK AMAÇLI VEYA YANLIŞ ÜRÜN SATIN ALDIĞINIZDA  KARGO BEDELİ TALEP EDİLEBİLİR.