KOLYE SAAT

Kolyenin ve saatin birleşmesiyle ortaya çıkan yeni ürünümüz, kolye saat sitemizde müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur. Farklı çeşitlerde ve renklerde olan saatlerimizi görmek için sitemizi inceleyebilirsiniz. Özellikle kadın müşterilerimizin tercih ettiği saatler arasında yer alan bu ürünlerimizi boynunuza takarak hem kıyafetlerinize hareket katabilir hem de saatinizi boynunuzda taşıyabilirsiniz. Saatler zamanı gösteren nesneler olarak bilinse de günümüzde aksesuar amacıyla da kullanılmaya başlanmıştır. Sizler de zevkinize uygun saati bulmak için sitemizde gezinebilirsiniz.

 

Farklı Saatler

 

Köstekli saatlerin bir diğer ürünü olan kolye saat çeşitlerimiz oldukça fazladır. Üzerinde fotoğraf baskısı olan ve işlemeli olan saatler olarak ikiye ayırabileceğimiz saatlerimiz metal renklere sahiptir. Kapağında renkli işlemelere ve parlak taşlara sahip olan kırmızı ve siyah renkteki saatlerimizi sitemizden inceleyebilirsiniz. Kapağında detayları bulunan ve içinin görünmesini sağlayan saatlerimiz de sitemizde mevcuttur. Tamamen kapalı kapak tasarımına sahip olan üzerinde işlemeleri bulunan pek çok saat de vardır.

 

Baskılı Saatler

 

 

Kapağına Marilyn Monroe figürü işlenmiş birden çok saatimiz vardır. Kadınların sevdiği ikonlardan birisi olan Marilyn Monroe’yu boyunlarında taşımak hem şık hem de zarif bir görüntü sunacaktır. Gümüş grisi seçeneklere sahip olan bu saatlerimizde dilerseniz daha antika duran metalik renklerde seçenekler de bulabilirsiniz. Sitemize kayıt yaparak satın alma işleminizi başlatabilirsiniz. Ödeme seçeneklerimizden tercih ettiğinizi seçerek kargonuzun size ulaşmasını takip kodunuz ile takip edebilirsiniz.

1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR