KORDON FIRSAT SEPETİ

SAAT KORDONU FIRSATI ile Saat ve saat kayışı adına her türlü ürünü online mağazalarımızda bulabilirsiniz. Online mağazalarımızda özellikle saat kordon fırsat sepeti bölümünde saat kayışı türlerini, silikon, kauçuk, Hasır, Metal, Nato kordonu, ikili saat kayışlarını ucuza bulabilirsiniz. Bu ürünlerimizin hemen hepsini normal fiyatlarının oldukça altında bir seviyelerden sizlere sunmaktayız. Fırsat ürünleri sadece online mağazalarımızdan yapacağınız alışverişlerde geçerlidir.

 

İndirimli ürünler

 

Ürünlerde hemen hepsinde yaklaşık olarak %25 ve %50 oranında indirimler söz konusudur. Bu ürünler genelde sezon sonu veya tek kalan ürünlerimiz olmasından dolayı bu denli bir indirimi söz konusu olmuştur. Ürünün indirim öncesinde ilk fiyatını ve indirim söz konusu olduğunda belirlediğimiz fiyatları görebilir ve aradaki kazancınız hakkında rahatlıkla bilgi edinebilirsiniz.

 

Kolay iletişim ve ulaşım

 

 

Ürünlerimize ulaşım sağlamanız oldukça kolay ve sitemiz oldukça anlaşılır şekildedir. Siteye giriş yapan müşterilerimiz için bazı kolaylıklar da sizlere sağlanmaktadır. Ürünlerde diğer ürünler ile karşılaştırma yapmanıza olanak sağlayan karşılaştır butonu da bulunmaktadır. Bu buton fırsat ürünleri bölümlerinde de kullanıma aktif şekilde katılabilir. Ürünlerimizi satın almanız veya sitemize girerek inceleme ve değerlendirme yapabilmeniz için herhangi bir üyelik oluşturmanıza gerek yoktur. Herkes kolay bir şekilde üye olmadan sipariş yapabilir. Seçtiğiniz ürünler özel olarak paketlenmekte ve tarafınıza şeffaf kargo ile gönderilmektedir. Tüm ürünler kargo aşamasında firmamızın garantisi ve güvenliği altında tarafınıza ulaştırılmaktadır. Daha detaylı bilgi için lütfen ziyaret ediniz.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR