HUBLOT Uyumlu Saat Kordonu H37HBOR
HUBLOT Uyumlu Saat Kordonu H37HBOR
HUBLOT Uyumlu Saat Kordonu H37HBOR

HUBLOT Uyumlu Saat Kordonu H37HBOR (0000)

Marka : HUBLOT
Fiyat : ₺49,00(KDV Dahil)

HUBLOT Uyumlu Saat Kordonu H37HBOR üstü örgü desenli olup siyah, lacivert renklerinde ve 19x25x22mm ölçülerinde mevcuttur.

:

HUBLOT Uyumlu Saat Kordonu H37HBOR

HUBLOT Uyumlu Saat Kordonu H37HBOR üstü örgü desenli olup siyah, lacivert renklerinde ve 19x25x22mm ölçülerinde mevcuttur.  Almak istediğiniz ürünü Sepete eklemeden önce Ölçü seçeneğinden saatinize uyan ölçüyü ve Renk seçeneğinden kayış rengini seçiniz. Kayışınızın ölçüsü, kayışın saatinize giren(kayışın saate takıldığı yer) kısmın mm cinsinden ölçüsüdür. 1-Saatinizin kayışa takılan boşluğun ölçümü . 14mm, 16mm, ....28mm, 31mm, 32mm gibi ... 2-Kayışınızın toka kısmını kullanmak istediğiniz takdirde tokanın kayışa giren kısmının ölçümü. (Tokasız Modellerde tokanızı veya başka değişik bir toka kullanmak istenildiği zaman gereklidir. Örn: saate kayışın girdiği bölüm ölçüsü 1=19mm, kordonunuzun saate giren kısmına oturan geniş kısmı 2=25mm toka kısmının ölçüsü 3=22mm ise seçmeniz gereken kayışınızın ölçüsü 19x25x22mm olacaktır.

 

HUBLOT Uyumlu Saat Kayışı H37HBOR

 

19x25x22mm ölçülerinde.

 

Lütfen dikkatlice saatinizin modeline ve ölçüsüne uygun kayışı seçiniz.

 

Uyumlu Saatler: HUBLOT Uyumlu Saat Kordonu özel bir modeldir. Kordonunuzun Kasaya  Giren Kısmına uyması ve ölçüsü aynı olması gereklidir.

 

Saat Kayış Malzemesi : Silikon

Desen: Örgü desenli.

Renk : Siyah, Lacivert.

Toka ve Kilit Malzemesi : Tokasız

 

ALACAĞINIZ ÜRÜN İLE ALAKALI BİLGİYİ İLETİŞİMDEKİ TELEFON NUMARALARINDAN BİZE ULAŞARAK ALABİLİRSİNİZ.DİKKAT:DENEMEK AMAÇLI VEYA YANLIŞ ÜRÜN SATIN ALDIĞINIZDA  KARGO BEDELİ TALEP EDİLEBİLİR.

Cinsiyet
Erkek Kadın
Marka Uyumlu
HUBLOT
Renk
Lacivert Siyah
Ölçü
19x25x22
Malzeme
Silikon
Desen
Örgü