L07THR-W Hakiki Deri Saat Kordonu
L07THR-W Hakiki Deri Saat Kordonu

L07THR-W Hakiki Deri Saat Kordonu (0000)

Marka : GENEL
Fiyat : ₺149,00(KDV Dahil)

Hakiki Deri Saat Kordonu L07THR-W 1. kalite deriden beyaz renklerde ve 22x20mm ölçülerinde mevcuttur.

:

Hakiki Deri Saat Kordonu L07THR-W

Hakiki Deri Saat Kordonu L07THR-W 1. kalite deriden beyaz renklerde ve 22x20mm ölçülerinde mevcuttur. Almak istediğiniz ürünü Sepete eklemeden önce Ölçü seçeneğinden saatinize uyan ölçüyü ve Renk seçeneğinden kayış rengini seçiniz. Kayışınızın ölçüsü, kayışın saatinize giren(kayışın saate takıldığı yer) kısmın mm cinsinden ölçüsüdür.1-Saatinizin kayışa takılan boşluğun ölçümü . 14mm, 16mm, ....28mm, 31mm, 32mm gibi ... 2-Kayışınızın toka kısmını kullanmak istediğiniz takdirde tokanın kayışa giren kısmının ölçümü. (Tokasız Modeller için.Bu ölçü eski tokanızı veya başka değişik bir toka kullanmak istenildiği zaman gereklidir. Örn: saate kayışın girdiği bölüm ölçüsü 1=22mm, toka kısmının ölçüsü 2=20mm ise seçmeniz gereken kayışınızın ölçüsü 22x20mm olacaktır.

 

L07THR Hakiki Deri Saat Kordonu

 

22x20mm

 

Lütfen dikkatlice saatinizin modeline ve ölçüsüne uygun kayışı seçiniz.

 

Uyumlu Saatler:Hakiki Deri Saat Kordonu L07THR-W genel standart bir modeldir Kordonunuzun Kasaya Giren Kısmı ve ölçüsü aynı olması gereklidir.

 

Saat Kayış Malzemesi : Hakiki 1. Kalite Deri

Renk :Beyaz Renkte

Toka ve Kilit Malzemesi : Çelik

 

ALACAĞINIZ ÜRÜN İLE ALAKALI BİLGİYİ İLETİŞİMDEKİ TELEFON NUMARALARINDAN BİZE ULAŞARAK ALABİLİRSİNİZ.DİKKAT:DENEMEK AMAÇLI VEYA YANLIŞ ÜRÜN SATIN ALDIĞINIZDA  KARGO BEDELİ TALEP EDİLEBİLİR.