FOSSIL

Saatler, insanlar tarafından kadın ve erkek cinsiyeti fark etmeden çok sık kullanılan aksesuar ürünleridir. İnsanlar kıyafetlerine ve günlük kombinlerine saat takarak hareket katabilirler. Bu kattıkları hareket, onların kişiliğine ve dış görünüşüne olumlu katkı sağlamaktadır. Her marka ve her türde çeşitli saatlerimizin bulunduğu web sitemizi ziyaret ederseniz kendi zevkinize uygun saatler bulabilirsiniz. Özel bir davet için ya da günlük kullanım için saatlerimizden satın alabilirsiniz.

 

Saat Çeşitleri

 

Fossil marka ürünlerimizi iki ana başlık altında toplamak doğru olacaktır. Bu marka grubunun orijinal saatlerinin satıldığı birinci kategorimizin altında farklı kordonlara ve saat kasalarına sahip olan kadın ve erkek saatlerine göz atabilirsiniz. Deri ve metal kordon olmak üzere iki farklı kordonlarımızdan, günlük kullanımınıza ve kişiliğinize uygun olanı rahatlıkla seçerek sipariş edebilirsiniz.

 

Saat Kordonu ve Ödeme Yöntemi

 

 

Bu markanın, internet sitemizde olan bir diğer ürünü ise Fossil saat kordonlarıdır. Bu saat kordonları, hali hazırda bulunan saat kasalarına uygun olarak tasarlanmıştır. Alacağınız saatlerin boyutlarına emin olduktan sonra kolaylıkla internet sitemizdeki adımları izleyerek sizler de kaliteli marka olan bu saat kordonlarımıza sahip olabilirsiniz. Fiyat ve performans olarak oldukça kaliteli olan saatlerimizde bütçenize göre seçeneklerimiz de mevcuttur. Beğendiğiniz ya da almak istediğiniz saatin üzerine tıklayarak sepete ekle demeniz yeterli olacaktır. Firmamız elli liralık alışverişlerde ücretsiz olarak ürünleri kargoya vermektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR