EMPORIO ARMANI

Saat kullanmayı seviyorsanız fakat internet üzerinden güvenip alamıyorsanız, bizim internet sitemize göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Birbirinden farklı marka ve modelde kol saatlerimiz ile müşterilerimizin hizmetindeyiz. Farklı kordon uzunluklarına sahip olan saatlerimiz sayesinde her saat kasasına uygun kendi zevkinizde kordon bulabileceksiniz. Birbirinden farklı Emporıo armanı saat kordonlarımız ve saatlerimiz ile siz de kendinize ve sevdiklerinize kolaylıkla internet sitemiz üzerinden hediye alabilirsiniz. İnternet sitemizden yaptığınız satın alma işlemlerinde 50 lira üzerine ücretsiz kargo olarak ürünleriniz gönderilmektedir. Müşterilerimizin memnuniyeti bizler için oldukça önemlidir. Bu yüzden dilediğiniz zaman bizlere müşteri iletişim hattımızdan ulaşabilirsiniz.

 

Kol Saatlerinde Çeşitlilik

 

Emporıo armanı marka saatlerimizde oldukça farklı çeşit vardır. Bu çeşitler kadın ve erkek olarak ayrılmaktadır. Çelik kordona ya da deri kordona sahip olan bu saatlerimizi internet sitemiz üzerinden kolayca üye olarak satın alabilirsiniz. Oldukça kolay kullanımı olan sitemizde ödeme sistemlerimiz güçlendirilmiştir. Hiçbir kart bilginiz ve şifreniz başka bir noktaya aktarılamayacak şekilde düzenlenmiştir.

 

Saat Kordonu Çeşitliliği

 

 

Saat kordonlarımızda da oldukça farklı çeşitler mevcuttur. Dileyenler için deri, metal, çelik, tekstil ve silikon saat kordonlarımız sitemizde bulunmaktadır. Bütün ürünlerimize göz atmak için sitemizi ücretsiz bir şekilde ziyaret edebilir ve kendi zevkinize uyan parçaları yakından inceleyebilirsiniz. Saat kordonlarını satın alırken, evinizdeki takacağınız saatin ölçüleri ile uyumlu olduğundan emin olunuz. Saat kasasının ölçülerini kontrol etmeyi unutmayın.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR