DIESEL

Saat kordonları ve saatler konusunda seçici olan insanlar, her tür saati beğenmemekte ve kendilerine uygun saat bulmakta zorlanmaktadır. Bu duruma açıklık getirmek ve saat seven insanlara yeni bir soluk getirmek için kurduğumuz saat satış sitemizde, birbirinden kaliteli saatlerimizi inceleyebilirsiniz. İncelediğiniz saatlerimizden dilediğiniz ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz. Sepetinize ekledikten sonra dilediğiniz ödeme yöntemi ile ödeyerek kendinize özel oluşturulmuş takip kodu ile gelecek olan kargonuzu internet üzerinden sorgulayabilirsiniz.

 

Kol Saati Seçenekleri

 

Kadınlar ve erkekler için özel üretim olan Dıesel saatlerimizde çok çeşitli fiyatlar vardır. Kaliteli ve uzun süre kullanabileceği saatler arayan müşterilerimiz için iyi bir seçenek olan saatlerimiz arasında kendi bütçenize ve zevkinize uygun saatleri bulabilirsiniz. Kadınlarda bütün silikon gövde olarak tasarlanan saatlerin yanı sıra deri ve metal kordonlu saatler de bulabilirsiniz.

 

Saat Kordonu Çeşitliliği

 

 

Kordon çeşitliliğimiz de oldukça fazladır. Dıesel marka saatinizin kordonunu değiştirmek istiyorsanız, aynı kalitede bir ürün anlamız gerekmektedir. Kendi saatinizin kordon genişliğini ve saat kasası genişliğini ölçerek internet sitemizdeki ürünlerimiz ile karşılaştırabilirsiniz. Uygun olan kordonu sipariş etmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi yapıldıktan sonra beğendiğiniz ürünün dilediğiniz boyunu sepetinize ekleyerek ödeyebilirsiniz. Ürünlerimizde farklı renk seçenekleri sunmamızın esas sebebi bütün müşterilerimize hitap etmek istememizdir. Ürünlerimizi satın almadan ya da satın aldıktan sonra dilerseniz teknik destek ekibimiz ile görüşebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR