DERİ SAAT KORDONU

Bazı insanlar adeta saat tutkunudur. Ancak saat kullanıcılarının en büyük problemlerinden biri de saatlerin kordonunun kısa süre içerisinde deforme olmasıdır. Aslında kaliteli malzemelerden üretilmiş olan saat ve kordonlar da deforme gibi problemlere çok az rastlanmaktadır. Ancak uzun süreli kullanımdan ötürü saat kordonlarında kopma olabiliyor. Bu durumda bazen sadece saat kordonu bulunamayabiliyor. Ancak sitemizde neredeyse her markadan saat ve kordon bulunmaktadır. Ürünlerimiz son derece kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Plastik saat kordonu bulunduğu gibi, deri saat kordonu da bulunmaktadır. Ayrıca kordonlar da farklı boyutlarda mevcuttur.

 

Deri Saat Kordonunun Artıları

 

Deri saat kordonları oldukça rahat ve kullanışlıdır. Bileğe tam oturur. Daha çok nostaljik bir görünüme sahip olan deriler eski ve klasik saatler için oldukça uygundur. Ayrıca deri saat kordonlarında çok fazla baskı ve renk seçeneği bulunmaktadır. Dilediğiniz renk tonunda saat kordonunu sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Ürün eskidiğinden rahatlıkla değiştirilebilir. Farklı renk tonlarını tercih ederek saatinizi farklıymış gibi gösterebilir çeşitlilik katabilirsiniz.

 

Deri Saat Kordonunun Eksileri

 

Her ürünün artıları olduğu gibi eksilerinin de olduğu bir gerçek. Deri saat kordonunun da birkaç eksi tarafı bulunmaktadır. Örneğin deri saat kordonları sıcak havalarda kullanıma uygun değildir. Kullanıldığı takdirde bilekte terleme yapar. Ayrıca deri saat kordonu ıslandığı zaman koku yapabilir. Ter ve su zamanla deri saat kordonunun deforme olmasına neden olur. Zamanla renginde solma olabilir.

1